2009/2010 | 2008/2009

Tłusty czwartek

Kliknij

Piękna zimowa pogoda... wyjście na spacer.

Odwiedziny św. Mikołaja

Mikołaj sie zbliża dzieci sie radują. Do przedszkola śpieszą i tak wyśpiewują.Prawdą jest, prawdą jest, że Święty Mikołaj dobry jest..."

Z niecierpliwością czekaliśmy na tego ważnego Gościa. Za nim jednak doszło do rozdania prezentów, zaprezentowaliśmy Św. Mikołajowi, krótką część artystyczną i zaprosiliśmy go do wspólnej zabawy...

Jesienne zwiedzanie dworku rodu Horodyńskich

Korzystając z pięknej jesiennej pogody poszliśmy na wycieczkę do parku. To była naprawdę wspaniała wycieczka!!!Rozpoczęliśmy ją od zwiedzenia pięknego Dworku Rodu Horodyńskich.

Kliknij

"Promujemy zdrowie nie dlatego, że jest ważne, ale dlatego, że bez niego wszystko inne jest nieważne."

Hura!!! Oto kolejny sukces dzieci z przedszkola w Zbydniowie. Otrzymaliśmy Certyfikat przyjęcia Publicznego Przedszkola w Zbydniowie do Rejonowej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.

Wizyta w Bałtowskim Parku Jurajski

Prawie każde dziecko w wieku przedszkolnym żywo interesuje się zaginionym światem w którym żyły dinozaury. Dlatego wybraliśmy się do Bałtowskiego Parku Jurajskiego, gdzie można oglądać dinozaury z prehistorycznych czasów. Ach! Jakie one były wielkie!

Zabawa w piaskownicy

W pewien słoneczny, czerwcowy dzień na placu zabaw. Robiliśmy babki z piasku!

Wspólna zabawa

Goście z Madagaskaru

Ten dzień był wyjątkowy, odwiedzili nas ważni goście - Malgasze oraz ks. Henryk Sawarski z Madagaskaru. Zaprezentowali część artystyczną, która nas zaciekawiła i wzbudziła pozytywne emocje!

Kliknij

W ramach zajęć robiliśmy sałatkę owocową - pycha!!!